Airlie-strand | Bootverhuur Jachtverhuur | Knol (2023)

Zeilen op Airlie Beach: een ervaring als geen ander

Airlie Beach is een populaire zeilbestemming in het midden van de Whitsunday-eilanden in Queensland, Australië. Deze prachtige locatie is een must voor zeilliefhebbers, met turquoise wateren, een rijk onderwaterleven en 74 prachtige eilanden om te verkennen. Hier kunt u ontdekken hoe u Airlie Beach kunt bereiken, waarom het een geweldige zeillocatie is, nabijgelegen eilanden en zee, flora en fauna en de beste bars en restaurants in Airlie Beach.

Waarom Airlie Beach geweldig is om te zeilen

Airlie Beach is een zeilparadijs met een tropisch klimaat, ideale zeilomstandigheden en een divers onderwaterleven. De kalme en beschutte zee biedt ideale omstandigheden voor beginners en ervaren zeilers. Airlie Beach heeft een gemiddelde temperatuur van zo’n 26°C, waardoor het het hele jaar door een ideale zeilbestemming is. De Whitsundays zijn ook de thuisbasis van een van 's werelds natuurlijke wonderen, het Great Barrier Reef, dat een prachtig decor biedt voor uw zeilavonturen.

Luchthaven Airlie Beach

Whitsunday Coast Airport ligt, in tegenstelling tot wat de naam doet vermoeden, niet dicht bij de kust. Maar het is de dichtstbijzijnde luchthaven, 20 kilometer van Airlie Beach. Vluchten vanuit Nederland zijn redelijk geprijsd via Whitsunday Coast Airport. Australiërs zijn minder verwend dan Europeanen als het gaat om lange reizen. Overweeg dit.

plan uw route

Met meer dan 74 eilanden om te verkennen, elk met zijn eigen unieke karakter en schoonheid, kan het lastig zijn om te beslissen waar je heen gaat. Ons team kan u helpen bij het plannen van een route op basis van uw voorkeuren, ervaringsniveau en tijdsbestek. Ons team kan u voorzien van tips en advies om ervoor te zorgen dat u het meeste uit uw zeilvakantie haalt.

7-daagse zeilroute vanuit Airlie Beach

Ben je klaar om de verborgen schatten van Airlie Beach te verkennen? Onze 7-daagse zeilroute neemt je mee naar enkele van de mooiste bezienswaardigheden rond Airlie Beach. U krijgt de gelegenheid om voor anker te gaan in afgelegen baaien, prachtige stranden te verkennen en de prachtige Whitsunday-eilanden te bewonderen.

Dag 1: Airlie Beach naar Port Cid (15 zeemijl)

We vertrekken vanuit Airlie Beach en onze eerste bestemming is Cid Harbour, een afgelegen baai aan de noordoostkust van de Whitsunday-eilanden. De reis is 15 zeemijl lang en u heeft volop mogelijkheden om te genieten van het adembenemende landschap van de Whitsunday Islands. Bij aankomst in de haven van Cid gaat u voor anker en verkent u de baai per rubberboot. U kunt ook naar de top van Whitsunday Peak wandelen met een prachtig uitzicht op het omliggende platteland.

Dag 2: Port Cid naar Hill Inlet (12 zeemijl)

De volgende dag varen we richting Hill Inlet aan de noordkant van de Whitsunday Islands. Als u tot 12 zeemijl reist, krijgt u de gelegenheid enkele van de prachtige stranden van de Whitsunday-eilanden te zien, waaronder het beroemde Whitehaven Beach. Wanneer je bij Hill Inlet aankomt, neem je een kleine boot om de baai en het turquoise water te verkennen. U kunt ook naar Tongue Point wandelen met een panoramisch uitzicht over de baai.

Dag 3: Hill Inlet naar Border Island (15 zeemijl)

Op de derde dag varen we naar Border Island, gelegen aan de oostkant van de Whitsunday Islands. Als u tot 15 zeemijl reist, heeft u de mogelijkheid om voor anker te gaan in afgelegen baaien en prachtige koraalriffen te bewonderen. Bij aankomst op Border Island neemt u een kleine boot om de stranden en rotsachtige baaien van het eiland te verkennen. Je kunt ook snorkelen en de onderwaterwereld van het Great Barrier Reef verkennen.

Dag 4: Hook Island naar de Whitsunday-eilanden (10 nm)

Op de vierde dag varen we naar Hook Island, gelegen aan de noordkant van de Whitsunday Islands. Als u tot 10 zeemijl reist, krijgt u de gelegenheid om prachtige koraalriffen en het onderwaterleven te bewonderen. Bij aankomst op Hook Island neemt u een kleine boot om de stranden en verborgen baaien van het eiland te verkennen. Je kunt ook snorkelen en de onderwaterwereld van het Great Barrier Reef verkennen.

Dag 5: Hook Island naar Langford Island (10 zeemijl)

Op de vijfde dag varen we naar Langford Island, gelegen aan de noordkant van de Whitsunday Islands. Vaar ongeveer 10 zeemijl en u krijgt de gelegenheid om voor anker te gaan in een afgelegen baai en te genieten van de prachtige stranden van de Whitsunday-eilanden. Bij aankomst op Langford Island verken je de stranden van het eiland per boot en geniet je van een picknick op het zand.

Dag 6: Langford Island naar Butterfly Cove (8 zeemijl)

Op de zesde dag varen we naar Butterfly Bay aan de noordkant van Hook Island. Als u tot 8 zeemijl reist, krijgt u de kans om verbazingwekkende koraalriffen en het onderwaterleven te zien. Bij aankomst in Butterfly Bay neemt u een kleine boot om de baai en het turquoise water te verkennen. Je kunt ook snorkelen en de onderwaterwereld van het Great Barrier Reef verkennen.

Dan 7: Butterfly Cove do Airlie Beacha (10 nm)

Op de zevende dag varen we terug naar Airlie Beach op het vasteland. De reis van 10 zeemijl geeft je nog een laatste kans om het adembenemende landschap van de Whitsunday-eilanden te zien. Bij uw terugkeer naar Airlie Beach legt u uw boot aan in de jachthaven en gaat u naar een van de plaatselijke restaurants voor een heerlijke maaltijd. Enkele van onze favoriete restaurants zijn Fish D'vine, La Tabelle Trattoria en Hemingway's.

Bars en restaurants in Airlie Beach

Airlie Beach is een prachtige bestemming voor zeilen en eilandhoppen, maar ook voor een bloeiende eet- en drinkscene. Er zijn talloze restaurants en bars in de omgeving voor alle smaken, van zeevruchten tot de Italiaanse keuken. Enkele van de meest populaire eetgelegenheden in Airlie Beach zijn Fish D'vine, Hemingway's en La Tabella Trattoria, elk met een unieke stijl en menu.

vis lijn
Fish D'vine is een visrestaurant dat er trots op is alleen de meest verse lokale zeevruchten te serveren. Favorieten op het menu zijn visschotels, barramundi en oesters. Het restaurant is onlangs uitgebreid met een nieuwe bar en wijnkelder, waar bezoekers kunnen genieten van een glas wijn of een van hun signature cocktails. Het restaurant Fish D'vine heeft een zitgedeelte buiten met uitzicht op de jachthaven, de perfecte plek om te dineren terwijl u geniet van het adembenemende uitzicht.

Hemingwayeva
Hemingway's Restaurant is een andere populaire plek op Airlie Beach, gelegen aan de Airlie Esplanade. Het restaurant is vernoemd naar de beroemde schrijver Ernest Hemingway en staat bekend om zijn heerlijke eten, cocktails en ontspannen sfeer. Op de menukaart staan ​​lokale zeevruchten, klassieke Amerikaanse gerechten en tropische invloeden. Hemingway lanceerde onlangs ook een nieuwe lijn cocktails, waaronder de kenmerkende Hemingway Daiquiri en Tropical Thunder.

restaurant tafel
La Tabella Trattoria is een door een familie gerund Italiaans restaurant in het hart van Airlie Beach. Het menu bevat een scala aan klassieke Italiaanse gerechten, waaronder pasta's, pizza's en hapjes. Het restaurant biedt ook een uitgebreide wijnkaart, waaronder een goede selectie lokale en geïmporteerde wijnen. Onlangs lanceerde La Tabella Trattoria een nieuw assortiment vegetarische en veganistische gerechten om aan de groeiende vraag naar plantaardig voedsel te voldoen.

Hoe Tubber u kan helpen bij het organiseren van een Airlie Beach zeilvakantie, zelfs als u geen ervaring heeft

Droomt u van een zeilvakantie, maar heeft u hulp nodig bij het uitzoeken waar u moet beginnen? Tabor is uw beste keuze. Wij bieden zeilboten en catamarans met of zonder schipper om uw vakantie in Airlie Beach onvergetelijk te maken.

Airlie Beach, gelegen in de regio Whitsunday Islands in Queensland, is een populaire vakantiebestemming die bekend staat om zijn prachtige stranden, uitzonderlijk heldere zee en uitstekend weer. Het is ook een uitstekend startpunt voor zeilavonturen. Als u nog nooit eerder heeft gezeild, kan het plannen van een zeilvakantie overweldigend lijken. Maar maak je geen zorgen, Tubber is hier om te helpen. Met ons aanbod zeilboten en catamarans kunnen wij uw zeilvakantie werkelijkheid maken, zelfs als u geen ervaring heeft.

Kies uw perfecte zeilboot of catamaran

We hebben een ruime keuze aan zeilboten en catamarans die passen bij uw behoeften, budget en ervaring. Van kleinere jachten voor stellen of individuele reizigers tot grotere jachten voor families of vriendengroepen, wij hebben voor ieder wat wils. Al onze schepen zijn goed onderhouden en voorzien van de nodige veiligheidsuitrusting om een ​​veilige en prettige vaarervaring te garanderen.

varen met of zonder kapitein

Als u net begint met zeilen of gewoon wilt ontspannen en van het landschap wilt genieten, kunnen wij u boten met schipper ter beschikking stellen. Onze ervaren en deskundige schippers zorgen ervoor dat u het maximale uit uw zeilvakantie haalt. Als alternatief kunt u, als u zeilervaring heeft, een boot zonder kapitein huren en genieten van de vrijheid om zelf met de Spirits te varen.

de beste vaartijd

De beste maanden om hier te zeilen zijn van mei tot december, rond de Whitsunday-eilanden in Queensland, Australië. Wij hebben de seizoensverschillen kort voor u op een rij gezet.

Zomer (regenseizoen): van december tot februari

Deze maanden zijn de meest regenachtige maanden, met onweersbuien en af ​​en toe een tropische cycloon.

Herfst: van maart tot mei

De herfst is hier de tijd om af te koelen en te herstellen van de hete en vochtige zomer.

Winter: van juni tot augustus

Deze tijd van het jaar wordt over het algemeen als de meest aangename tijd van het jaar beschouwd: met weinig regenval, aangename temperaturen overdag en koele nachten. Het weer was zonnig en hoewel het de koudste tijd van het jaar was, was het in veel delen van de wereld nog steeds warmer dan de zomer.

Lente: van september tot november

De lente lijkt erg op de herfst. Naarmate het weer met de dag warmer wordt, beginnen de lokale bewoners zich voor te bereiden op het volgende regenseizoen.

Veel Gestelde Vragen:

Heb ik een vaarbewijs nodig om op Airlie Beach te varen?
Nee, u heeft geen vaarbewijs nodig om in Airlie Beach te varen. Wij raden u echter aan om voor de zekerheid enige zeilervaring te hebben of een boot met kapitein te nemen.

Moet ik mijn eigen eten en drinken meenemen?
Ja, je moet eten en drinken meenemen. Benodigdheden kunnen worden gekocht bij uw plaatselijke supermarkt of online worden besteld en voor vertrek naar het schip worden verzonden.

Wat als het slecht weer is tijdens mijn zeilvakantie?
Ons team zal u voor vertrek de nodige weersinformatie geven. Als er slechte weersomstandigheden worden verwacht, helpen wij u uw reis uit te stellen naar een geschikter tijdstip.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Gregorio Kreiger

Last Updated: 19/07/2023

Views: 6233

Rating: 4.7 / 5 (57 voted)

Reviews: 88% of readers found this page helpful

Author information

Name: Gregorio Kreiger

Birthday: 1994-12-18

Address: 89212 Tracey Ramp, Sunside, MT 08453-0951

Phone: +9014805370218

Job: Customer Designer

Hobby: Mountain biking, Orienteering, Hiking, Sewing, Backpacking, Mushroom hunting, Backpacking

Introduction: My name is Gregorio Kreiger, I am a tender, brainy, enthusiastic, combative, agreeable, gentle, gentle person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.